Nevšední zábava

zajímavé aktivity

Stanování na horách

Plánujete strávit dovolenou někde v kempu, popřípadě na horách? Leč máte zastaralý stan, který se Vám začíná doslova rozpadat pod rukama? V tomto případě byste si měli obstarat nový model. Ovšem nemáte jasno, podle čeho budete vybírat? Pak zde najdete několik podmětných informací, jež se týkají právě tohoto zboží.

Nejprve byste se měli zamyslet nad základní otázkou: v jakých podmínkách budete stan používat? Pokud jej hodláte využít v extrémnějších situacích, rozhodně nešetřete a kupte si mnohem dražší model. V ostatních případech můžete udělat určitý kompromis mezi kvalitou a cenou. Na trhu najdete množství prvotřídních stanů, které se běžně člení na turistické, rodinné a extrémní. Do stanu se také hodí nafukovací postel, kterou seženete nejvýhodněji na tomto internetovém obchodě.

Turistické stany patří mezi nevyhledávanější a vynikají univerzálním využitím. Jsou určeny pro běžné stanování až po náročnější turistické aktivity.

Rodinné stany se hodí k pravidelnému kempování, do kterých se v pohodě vejde početnější skupina lidí. Mají komfortně uspořádaný prostor, v němž najdete útulnou předsíňku a velkou obytnou část.

Extrémní stany odolávají silnému přírodnímu klimatu a jsou perfektně stabilní. Poskytují maximální ochranu před sněhem, větrem či pískem.

V dalších kategoriích najdete párty stany, rybářské stany, dětské party stany, zahradní altány nebo altánové moskytiéry. Obrovský výběr na www.hawaj.cz

Party stany a zahradní altány slouží k zastínění venkovních prostor. Party stany mohou mít zipový vchod a lehce průsvitné okna, které můžete podle potřeby zatemnit. Díky tomu docílíte správnou intenzitu světla uvnitř tohoto přístřešku. Zahradní altány jsou velmi prostorné, mohou disponovat originálním zábradlím nebo dekorativními trelážemi. Běžně existují skládací modely, odolné zahradní altány z kovu či dřeva.

Další informace Zde.

http://www.hawaj.cz/altany.html

Leave a reply

Your email address will not be published.


*

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>